Centres de Mallorca
Arxiu i Museu de l'educació de les Illes Balears - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
Aula Andratx - vota a la mesa 4: IES BALTASAR PORCEL
Aula Felanitx - vota a la mesa 15: IES FELANITX
Aula Hospitalaria Son Espases - vota a la mesa 61: IES SON PACS
Aula Soller - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
Camp d'aprenentatge d'Orient - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
Camp d'aprenentatge des Palmer - vota a la mesa 10: IES DAMIA HUGUET
Camp d'aprenentatge Son Ferriol - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
CEE Son Ferriol - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
CEIP Aina Moll i Marquès - vota a la mesa 49: IES JOAN ALCOVER
CEIP Alexandre Rosselló - vota a la mesa 51: IES FRANCESC DE BORJA MOLL
CEIP Anselm Turmeda - vota a la mesa 62: CEIP SON SERRA
CEIP Antònia Alzina - vota a la mesa 35: IES SINEU
CEIP Badies - vota a la mesa 55: IES S'ARENAL
CEIP Bartomeu Ordines - vota a la mesa 13: CEIP MELCIOR ROSSELLO I SIMONET
CEIP Bendinat - vota a la mesa 9: IES BENDINAT
CEIP Binissalem - vota a la mesa 12: IES BINISSALEM
CEIP Blai Bonet - vota a la mesa 33: IES SANTANYI
CEIP Blanquerna - vota a la mesa 25: CEIP SES CASES NOVES
CEIP Calonge - vota a la mesa 34: CEIP S'ALGAR
CEIP Camilo José Cela - vota a la mesa 52: IES ANTONI MAURA
CEIP Can Bril - vota a la mesa 13: CEIP MELCIOR ROSSELLO I SIMONET
CEIP Can Pastilla - vota a la mesa 53: IES LA RIBERA
CEIP Cas Capiscol - vota a la mesa 44: CONSERVATORI DE MUSICA I DANSA DE PALMA
CEIP Cas Saboners - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
CEIP Casa Blanca - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
CEIP Coll d'en Rebassa - vota a la mesa 53: IES LA RIBERA
CEIP Colonia de Sant Jordi - vota a la mesa 10: IES DAMIA HUGUET
CEIP de Pràctiques - vota a la mesa 46: IES MADINA MAYURQA
CEIP Duran Estrany - vota a la mesa 28: IES ALBUHAIRA
CEIP El Terreno - vota a la mesa 54: IES POLITECNIC
CEIP Eleonor Bosch - vota a la mesa 39: IES SANTA MARGALIDA
CEIP Els Molins - vota a la mesa 4: IES BALTASAR PORCEL
CEIP Els Molins - vota a la mesa 31: IES CAN PEU BLANC
CEIP Els Tamarells - vota a la mesa 56: CEIP ELS TAMARELLS
CEIP Es Cremat - vota a la mesa 40: IES PORRERES
CEIP Es Fossaret - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
CEIP Es Molinar Infant Felip - vota a la mesa 53: IES LA RIBERA
CEIP Es Pil·larí - vota a la mesa 56: CEIP ELS TAMARELLS
CEIP Es Pont - vota a la mesa 60: IES JOSEP SUREDA I BLANES
CEIP Es Puig - vota a la mesa 18: CEIP ES PUIG
CEIP Es Puig - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
CEIP Es Putxet - vota a la mesa 18: CEIP ES PUIG
CEIP Es Secar de la Real - vota a la mesa 47: CEIP ESTABLIMENTS
CEIP Es Torrentet - vota a la mesa 18: CEIP ES PUIG
CEIP Es Vinyet - vota a la mesa 4: IES BALTASAR PORCEL
CEIP Es Vivero - vota a la mesa 48: IES SON RULLAN
CEIP Escola Graduada - vota a la mesa 41: IES ARXIDUC LLUIS SALVADOR
CEIP Escola Nova - vota a la mesa 40: IES PORRERES
CEIP Establiments - vota a la mesa 47: CEIP ESTABLIMENTS
CEIP Felip Bauçà - vota a la mesa 46: IES MADINA MAYURQA
CEIP Fornalutx - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
CEIP Gabriel Comes i Ribas - vota a la mesa 14: IES JOSEP FONT I TRIAS
CEIP Gabriel Janer Manila - vota a la mesa 27: IES SANT MARÇAL
CEIP Gabriel Palmer - vota a la mesa 14: IES JOSEP FONT I TRIAS
CEIP Gabriel vallseca - vota a la mesa 60: IES JOSEP SUREDA I BLANES
CEIP Galatzo - vota a la mesa 6: IES CALVIA
CEIP Gaspar Sabater - vota a la mesa 61: IES SON PACS
CEIP Genova - vota a la mesa 59: IES GUILLEM SAGRERA
CEIP Guillem Ballester i Cerdó - vota a la mesa 28: IES ALBUHAIRA
CEIP Guillem Frontera Pascual - vota a la mesa 35: IES SINEU
CEIP Inspector Joan Capo - vota a la mesa 15: IES FELANITX
CEIP Jafudà Cresques - vota a la mesa 58: EOI PALMA
CEIP Jaume Fornaris i Taltavull - vota a la mesa 38: IES PUIG DE SA FONT
CEIP Jaume I - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
CEIP Jaume Vidal i Alcover - vota a la mesa 23: IES MANACOR
CEIP Joan Capó - vota a la mesa 60: IES JOSEP SUREDA I BLANES
CEIP Joan Mas - vota a la mesa 29: IES GUILLEM CIFRE DE COLONYA
CEIP Joan Mas i Verd - vota a la mesa 40: IES PORRERES
CEIP Joan Veny i Clar - vota a la mesa 10: IES DAMIA HUGUET
CEIP Juníper Serra - vota a la mesa 35: IES SINEU
CEIP La Soledat - vota a la mesa 60: IES JOSEP SUREDA I BLANES
CEIP Llevant - vota a la mesa 16: IES BERENGUER D'ANOIA
CEIP Llorenç Riber - vota a la mesa 16: IES BERENGUER D'ANOIA
CEIP Mare de Déu de la Consolació - vota a la mesa 33: IES SANTANYI
CEIP Maria Antònia Salvà - vota a la mesa 61: IES SON PACS
CEIP Maria de la Salut - vota a la mesa 35: IES SINEU
CEIP Marian Aguiló - vota a la mesa 59: IES GUILLEM SAGRERA
CEIP Melcior Rosselló i Simonet - vota a la mesa 13: CEIP MELCIOR ROSSELLO I SIMONET
CEIP Mestre Colom - vota a la mesa 61: IES SON PACS
CEIP Mestre Guillemet - vota a la mesa 13: CEIP MELCIOR ROSSELLO I SIMONET
CEIP Mestre Guillem Galmés - vota a la mesa 22: CEIP MESTRE GUILLEM GALMES
CEIP Mestre Pere Garau - vota a la mesa 20: IES MOSSEN ALCOVER
CEIP Migjorn - vota a la mesa 15: IES FELANITX
CEIP Miquel Capllonch - vota a la mesa 30: IES CLARA HAMMERL
CEIP Miquel Costa i Llobera - vota a la mesa 27: IES SANT MARÇAL
CEIP Miquel Costa i Llobera - vota a la mesa 29: IES GUILLEM CIFRE DE COLONYA
CEIP Miquel Costa i Llobera - vota a la mesa 46: IES MADINA MAYURQA
CEIP Miquel Duran i Saurina - vota a la mesa 16: IES BERENGUER D'ANOIA
CEIP Miquel Porcel - vota a la mesa 57: IES JUNIPER SERRA
CEIP Mitjà de Mar - vota a la mesa 24: IES PORTOCRISTO
CEIP Molí d'en Xema - vota a la mesa 21: CEIP MOLI D'EN XEMA
CEIP Montaura - vota a la mesa 16: IES BERENGUER D'ANOIA
CEIP Na Caragol - vota a la mesa 5: IES LLORENÇ GARCIES I FONT
CEIP Na Penyal - vota a la mesa 38: IES PUIG DE SA FONT
CEIP Nadal Campaner Arrom - vota a la mesa 16: IES BERENGUER D'ANOIA
CEIP Nicolau Calafat - vota a la mesa 14: IES JOSEP FONT I TRIAS
CEIP Norai - vota a la mesa 3: IES ALCUDIA
CEIP Nou de Campos - vota a la mesa 10: IES DAMIA HUGUET
CEIP Nova Cabana - vota a la mesa 25: CEIP SES CASES NOVES
CEIP Pare Bartomeu Pou - vota a la mesa 19: IES LLUCMAJOR
CEIP Pere Cerdà - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
CEIP Pere Rosselló Oliver - vota a la mesa 12: IES BINISSALEM
CEIP Ponent - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
CEIP Port de Pollença - vota a la mesa 30: IES CLARA HAMMERL
CEIP Porta des Moll - vota a la mesa 2: CEIP PORTA DES MOLL
CEIP Puig de na Fàtima - vota a la mesa 47: CEIP ESTABLIMENTS
CEIP Puig de sa Ginesta - vota a la mesa 6: IES CALVIA
CEIP Puig de sa Morisca - vota a la mesa 6: IES CALVIA
CEIP Punta de n'Amer - vota a la mesa 24: IES PORTOCRISTO
CEIP Rafal Nou - vota a la mesa 48: IES SON RULLAN
CEIP Rafal Vell - vota a la mesa 48: IES SON RULLAN
CEIP Rei Jaume I - vota a la mesa 54: IES POLITECNIC
CEIP Rei Jaume III - vota a la mesa 19: IES LLUCMAJOR
CEIP Reina Sofia - vota a la mesa 34: CEIP S'ALGAR
CEIP Robert Graves - vota a la mesa 14: IES JOSEP FONT I TRIAS
CEIP Robines - vota a la mesa 12: IES BINISSALEM
CEIP Rodamilans - vota a la mesa 35: IES SINEU
CEIP Rosa dels Vents - vota a la mesa 5: IES LLORENÇ GARCIES I FONT
CEIP Sa Graduada - vota a la mesa 21: CEIP MOLI D'EN XEMA
CEIP Sa Graduada - vota a la mesa 31: IES CAN PEU BLANC
CEIP Sa Indioteria - vota a la mesa 57: IES JUNIPER SERRA
CEIP Sa Marina de Llucmajor - vota a la mesa 19: IES LLUCMAJOR
CEIP S'Albufera - vota a la mesa 3: IES ALCUDIA
CEIP S'Algar - vota a la mesa 34: CEIP S'ALGAR
CEIP S'Algar - vota a la mesa 55: IES S'ARENAL
CEIP S'Alzinar - vota a la mesa 11: IES CAPDEPERA
CEIP Sant Domingo - vota a la mesa 33: IES SANTANYI
CEIP Sant Jordi - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
CEIP Sant Miquel - vota a la mesa 22: CEIP MESTRE GUILLEM GALMES
CEIP Santa Catalina - vota a la mesa 54: IES POLITECNIC
CEIP Santa Isabel - vota a la mesa 58: EOI PALMA
CEIP Santa Maria del Mar - vota a la mesa 34: CEIP S'ALGAR
CEIP S'Aranjassa - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
CEIP S'Auba - vota a la mesa 11: IES CAPDEPERA
CEIP Ses Bassetes - vota a la mesa 4: IES BALTASAR PORCEL
CEIP Ses Cases Noves - vota a la mesa 25: CEIP SES CASES NOVES
CEIP Ses Comes - vota a la mesa 24: IES PORTOCRISTO
CEIP Ses Marjades - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
CEIP Ses Quarterades - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
CEIP Ses Roques - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
CEIP Ses Rotes Velles - vota a la mesa 6: IES CALVIA
CEIP Ses Salines - vota a la mesa 33: IES SANTANYI
CEIP S'Hort des Fassers - vota a la mesa 2: CEIP PORTA DES MOLL
CEIP S'Olivar - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
CEIP Son Anglada - vota a la mesa 62: CEIP SON SERRA
CEIP Son Basca - vota a la mesa 32: CIFP JOAN TAIX
CEIP Son Caliu - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
CEIP Son Canals - vota a la mesa 58: EOI PALMA
CEIP Son Ferrer - vota a la mesa 8: IES SON FERRER
CEIP Son Ferriol - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
CEIP Son Juny - vota a la mesa 40: IES PORRERES
CEIP Son Oliva - vota a la mesa 45: IES JOAN MARIA THOMAS
CEIP Son Pisà - vota a la mesa 59: IES GUILLEM SAGRERA
CEIP Son Rullan - vota a la mesa 48: IES SON RULLAN
CEIP Son Verí - vota a la mesa 55: IES S'ARENAL
CEIP Talaiot - vota a la mesa 24: IES PORTOCRISTO
CEIP Tresorer Cladera - vota a la mesa 31: IES CAN PEU BLANC
CEIP Urbanitzacions de Llucmajor - vota a la mesa 55: IES S'ARENAL
CEIP Verge de Lluc - vota a la mesa 48: IES SON RULLAN
CEIP Vialfàs - vota a la mesa 31: IES CAN PEU BLANC
CEIP Vora Mar - vota a la mesa 39: IES SANTA MARGALIDA
CEIP Xaloc - vota a la mesa 6: IES CALVIA
CEIPIEEM Simó Ballester - vota a la mesa 21: CEIP MOLI D'EN XEMA
CEIPIEEM Son Serra - vota a la mesa 62: CEIP SON SERRA
CEIPIESO Pintor Joan Miró - vota a la mesa 52: IES ANTONI MAURA
CEIPIESO Son Quint - vota a la mesa 62: CEIP SON SERRA
CENMAT - vota a la mesa 50: IES RAMON LLULL
Centre Acollida Temporal Es Puig des Bou - vota a la mesa 62: CEIP SON SERRA
Centre Acollida Temporal Tramuntana - vota a la mesa 12: IES BINISSALEM
Centre d'informació i documentacio EPA - vota a la mesa 52: IES ANTONI MAURA
CEP de Calvià - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
CEP de Manacor - vota a la mesa 20: IES MOSSEN ALCOVER
CEP de Palma - vota a la mesa 52: IES ANTONI MAURA
CEP d'Inca - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
CEPA Alcúdia - vota a la mesa 2: CEIP PORTA DES MOLL
CEPA Amanecer centre penitenciari - vota a la mesa 61: IES SON PACS
CEPA Artà - vota a la mesa 5: IES LLORENÇ GARCIES I FONT
CEPA Calvià - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
CEPA Camp Rodó - vota a la mesa 43: IES JOSEP MARIA LLOMPART
CEPA Francesc de Borja Moll - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
CEPA La Balanguera - vota a la mesa 49: IES JOAN ALCOVER
CEPA Llevant - vota a la mesa 21: CEIP MOLI D'EN XEMA
CEPA Mancomunitat des Pla - vota a la mesa 40: IES PORRERES
CEPA Mancomunitat des Raiguer - vota a la mesa 12: IES BINISSALEM
CEPA Sa Pobla - vota a la mesa 32: CIFP JOAN TAIX
CEPA S'Arenal - vota a la mesa 56: CEIP ELS TAMARELLS
CEPA Son Canals - vota a la mesa 58: EOI PALMA
CEPA Sud - vota a la mesa 10: IES DAMIA HUGUET
CIFP Joan Taix - vota a la mesa 32: CIFP JOAN TAIX
CIFP Nàutico pesquera - vota a la mesa 54: IES POLITECNIC
CIFP Son Llebre - vota a la mesa 27: IES SANT MARÇAL
Conservatori Professional de Música i Dansa de Palma - vota a la mesa 44: CONSERVATORI DE MUSICA I DANSA DE PALMA
CP es Canyar - vota a la mesa 20: IES MOSSEN ALCOVER
EAC MALLORCA - vota a la mesa 50: IES RAMON LLULL
EADISOC - vota a la mesa 50: IES RAMON LLULL
EAP es Raiguer - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
EAP Llevant - vota a la mesa 21: CEIP MOLI D'EN XEMA
EAP Nord (subseu es Raiguer) - vota a la mesa 2: CEIP PORTA DES MOLL
EAP Palma - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
EAP Ponent - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
EAP Sud (subseu Llevant) - vota a la mesa 19: IES LLUCMAJOR
EAP Tramuntana - vota a la mesa 14: IES JOSEP FONT I TRIAS
EI Paula Torres - vota a la mesa 51: IES FRANCESC DE BORJA MOLL
EI Sa Torre - vota a la mesa 23: IES MANACOR
EI Verge de la Salut - vota a la mesa 46: IES MADINA MAYURQA
EOEP Campos - vota a la mesa 10: IES DAMIA HUGUET
EOEP Inca - vota a la mesa 16: IES BERENGUER D'ANOIA
EOEP Inca (subseu Muro) - vota a la mesa 28: IES ALBUHAIRA
EOEP Manacor - vota a la mesa 20: IES MOSSEN ALCOVER
EOEP Palma 1 - vota a la mesa 37: CEIP SON FERRIOL
EOEP Palma 2 - vota a la mesa 52: IES ANTONI MAURA
EOEP Palma 2 (subseu Calvia-Andratx) - vota a la mesa 7: CEIP SON CALIU
EOEP Palma 2 (subseu Soller) - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
EOI Calvià - vota a la mesa 9: IES BENDINAT
EOI Inca - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
EOI Inca ampliació a Alcúdia - vota a la mesa 3: IES ALCUDIA
EOI Manacor - vota a la mesa 20: IES MOSSEN ALCOVER
EOI Palma - vota a la mesa 58: EOI PALMA
Equip de suport alumnes amb deficit visual - vota a la mesa 52: IES ANTONI MAURA
Equip Itinerant per a Invidents - vota a la mesa 41: IES ARXIDUC LLUIS SALVADOR
Escola Superior d'Art Dramàtic - vota a la mesa 42: IES SES ESTACIONS
Escola Superior d'Art i Superior de Disseny - vota a la mesa 49: IES JOAN ALCOVER
IEDIB - vota a la mesa 50: IES RAMON LLULL
IES Albuhaira - vota a la mesa 28: IES ALBUHAIRA
IES Alcúdia - vota a la mesa 3: IES ALCUDIA
IES Antoni Maura - vota a la mesa 52: IES ANTONI MAURA
IES Arxiduc Lluís Salvador - vota a la mesa 41: IES ARXIDUC LLUIS SALVADOR
IES Aurora Picornell - vota a la mesa 51: IES FRANCESC DE BORJA MOLL
IES Baltasar Porcel - vota a la mesa 4: IES BALTASAR PORCEL
IES Bendinat - vota a la mesa 9: IES BENDINAT
IES Berenguer d'Anoia - vota a la mesa 16: IES BERENGUER D'ANOIA
IES Binissalem - vota a la mesa 12: IES BINISSALEM
IES Calvià - vota a la mesa 6: IES CALVIA
IES Can Baló - vota a la mesa 26: IES MARRATXI
IES Can Peu Blanc - vota a la mesa 31: IES CAN PEU BLANC
IES Capdepera - vota a la mesa 11: IES CAPDEPERA
IES Centre Tecnificació Esportiva - vota a la mesa 61: IES SON PACS
IES Clara Hammerl - vota a la mesa 30: IES CLARA HAMMERL
IES Damià Huguet - vota a la mesa 10: IES DAMIA HUGUET
IES Emili Darder - vota a la mesa 59: IES GUILLEM SAGRERA
IES Felanitx - vota a la mesa 15: IES FELANITX
IES Francesc de Borja Moll - vota a la mesa 51: IES FRANCESC DE BORJA MOLL
IES Guillem Cifre de Colonya - vota a la mesa 29: IES GUILLEM CIFRE DE COLONYA
IES Guillem Colom Casesnoves - vota a la mesa 36: IES GUILLEM COLOM CASESNOVES
IES Guillem Sagrera - vota a la mesa 59: IES GUILLEM SAGRERA
IES Joan Alcover - vota a la mesa 49: IES JOAN ALCOVER
IES Joan Maria Thomas - vota a la mesa 45: IES JOAN MARIA THOMAS
IES Josep Font i Trias - vota a la mesa 14: IES JOSEP FONT I TRIAS
IES Josep Maria Llompart - vota a la mesa 43: IES JOSEP MARIA LLOMPART
IES Josep Sureda i Blanes - vota a la mesa 60: IES JOSEP SUREDA I BLANES
IES Juníper Serra - vota a la mesa 57: IES JUNIPER SERRA
IES La Ribera - vota a la mesa 53: IES LA RIBERA
IES Llorenç Garcies i Font - vota a la mesa 5: IES LLORENÇ GARCIES I FONT
IES Llucmajor - vota a la mesa 19: IES LLUCMAJOR
IES Madina Mayurqa - vota a la mesa 46: IES MADINA MAYURQA
IES Manacor - vota a la mesa 23: IES MANACOR
IES Marratxí - vota a la mesa 26: IES MARRATXI
IES Mossèn Alcover - vota a la mesa 20: IES MOSSEN ALCOVER
IES Pau Casesnoves - vota a la mesa 17: IES PAU CASESNOVES
IES Politècnic - vota a la mesa 54: IES POLITECNIC
IES Porreres - vota a la mesa 40: IES PORRERES
IES Port d'Alcúdia - vota a la mesa 3: IES ALCUDIA
IES Portocristo - vota a la mesa 24: IES PORTOCRISTO
IES Puig de Sa Font - vota a la mesa 38: IES PUIG DE SA FONT
IES Ramon Llull - vota a la mesa 50: IES RAMON LLULL
IES Sant Marçal - vota a la mesa 27: IES SANT MARÇAL
IES Santa Margalida - vota a la mesa 39: IES SANTA MARGALIDA
IES Santa Maria - vota a la mesa 13: CEIP MELCIOR ROSSELLO I SIMONET
IES Santanyí - vota a la mesa 33: IES SANTANYI
IES S'Arenal - vota a la mesa 55: IES S'ARENAL
IES Ses Estacions - vota a la mesa 42: IES SES ESTACIONS
IES Sineu - vota a la mesa 35: IES SINEU
IES Son Ferrer - vota a la mesa 8: IES SON FERRER
IES Son Pacs - vota a la mesa 61: IES SON PACS
IES Son Rullan - vota a la mesa 48: IES SON RULLAN
Servei d'atenció Educativa Domiciliaria - vota a la mesa 61: IES SON PACS